Piątek, 10 Lipca 2020

Historia parafii na zdjęciach


Historia Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na BemowieZ racji zbliżającego się Jubileuszu 25-lecia Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie, zwracamy się z prośbą do wszystkich o pomoc w zorganizowaniu Jubileuszowej Wystawy Fotograficznej "Historia Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie". Planowana wystawa odbędzie się w Galerii Anielskiej i zostanie umieszczona na stronie www.anielska.com.pl w miesiącu maju i czerwcu 2013 roku.

Bardzo prosimy o dostarczanie do kancelarii parafialnej archiwalnych zdjęć od czasów „niepamiętnych” - od lat „osiemdziesiątych”, przez ciekawe wydarzenia i uroczystości, aż po dzień dzisiejszy. Bardzo mile widziane fotografie w formie elektronicznej w dobrej rozdzielczości (zapisane lub zeskanowane w rozdzielczości 600 dpi, w formacie jpg bez kompresji), przesłane na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczone na nośniku (płyta CD lub pendrive).

Już teraz dziękujemy wszystkim współorganizatorom wystawy "Historia Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie".

Drukuj PDF

Powrót

Nowości


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Copyright © Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów 2020

Autorzy szablonu strony: Joomla Templates