Piątek, 10 Lipca 2020

Schola na Triduum Paschalne

Muzyka na Wielki PostWielkimi krokami zbliżają się najważniejsze dni dla wszystkich wierzących – święta wielkanocne. Wielkanoc poprzedzi Triduum Paschalne, które jest bardzo bogate i wymowne dla nas w swej okazałości. W związku z tym organizujemy scholę, która od strony muzycznej ubogaciłaby liturgię Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wigilii Paschalnej. Mile widziana młodzież od 14. roku życia, a jeszcze bardziej miło będzie nam gościć osoby dorosłe do 50. roku życia. W repertuarze tradycyjne pieśni kościelne w zaskakujących opracowaniach chóralnych, opracowania dominikańskie oraz utwory pisane dla warsztatów muzyki liturgicznej, prowadzonych przez Piotra Pałkę, Huberta Kowalskiego czy Pawła Bębenka. Bogactwo sprawi, że każdy znajdziesz coś dla siebie.
 
Na Wigilię Paschalną obok chóru przewidziana jest również oprawa instrumentalna (skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, flet, klarnet, puzon, trąbka, obój). Nie zmarnuj szansy. Razem możemy zrobić coś pięknego dla liturgii i dla swojego ducha. Próby o godz. 19.00 w sali Domu Zakonnego przy kościele w dniach: 2 III (sobota), 4 III (poniedziałek), 11 III (poniedziałek), 16 III (sobota), 18 III (poniedziałek), 23 III (sobota), 25 III (poniedziałek w Wielkim Tygodniu), 26 III (wtorek w Wielkim Tygodniu), 27 III (środa w Wielkim Tygodniu). Zapisy i bliższe informacje udzielają: Adam Motyczyński (kom. 511-786-471) i ks. Rafał Szwajca (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Drukuj PDF

Powrót

Nowości


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Copyright © Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów 2020

Autorzy szablonu strony: Joomla Templates